1 5 powodów, dla których warto zdecydować się na pożyczkę przez Internet / Artykuł - ekonto-bankowe.pl
Kursy walut
NBP 2019-05-24
USD 3,8436 -0,67%
EUR 4,2989 -0,27%
CHF 3,8327 -0,04%
GBP 4,8768 -0,17%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
GPW (2019-05-24 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Polecane strony
Menu dodatkowe

5 powodów, dla których warto zdecydować się na pożyczkę przez Internet

Internet coraz mocniej wdziera się w nasze życie. Jeśli w biurze nastąpi awaria sieci internetowej, wszyscy pracownicy mają związane ręce. Po pracy wracamy do domu i ponownie uruchamiamy przeglądarkę. Coraz częściej robimy w sieci zakupy, prowadzimy życie towarzyskie, a nawet szukamy miłości. Zaufanie do Internetu z roku na rok wzrasta. Dlatego też usługi finansowe są coraz bardziej dostępne i popularne w wersji online.

Do tej pory branża finansowa kojarzyła się z długą kolejką w banku i panią w okienku. Teraz, nie wychodząc z domu, można zrobić przelew czy otrzymać pożyczkę. Właśnie pożyczki udzielane przez Internet zdobywają dużą rzeszę zadowolonych użytkowników. Nie dzieje się to bez przyczyny. Poniżej znajdziesz 5 powodów, dla których warto zdecydować się na pożyczkę online.

Oszczędność czasu i minimum formalności


Internetowe pożyczki udzielane są w przeciągu kilku minut. Wszystkie formalności ograniczono do minimum. Instytucje udzielające pożyczek nie wymagają poręczenia, a nawet historii i zdolności kredytowej. Jedyne, co potrzebujesz, to dowód osobisty.

Elastyczność oferty

Mikropożyczki dają nam dużą swobodę. Ty wybierasz kwotę i okres spłaty pożyczki. Możesz zdecydować się na 100 lub nawet 5000zł. Oprocentowanie oraz długość spłaty pożyczki zależy od oferty danej instytucji.

Spłata pożyczki szyta na miarę

Jeśli zdecydujesz się na konkretną kwotę i okres spłaty zapożyczenia, w każdej chwili możesz dokonać zmian. Większość firm umożliwia szybszą spłatę pożyczki. Możesz także rozłożyć pożyczkę na więcej rat, jeśli nie jesteś w stanie na bieżąco jej spłacać.

Jasne zasady

Większość instytucji udzielających pożyczki online ma na swojej stronie internetowej tzw. kalkulator pożyczki. To narzędzie pozwala ustalić, ile możesz pożyczyć, na jak długo, a co najważniejsze – z jaką prowizją. Kalkulatory mają przejrzystą formę i dostarczają wszystkich potrzebnych informacji. Najważniejsza jest świadomość tego, na co się decydujemy.

Duża szansa na otrzymanie pożyczki

Dzięki minimalnym formalnościom, jakie występują w przypadku pożyczek online, każdy ma możliwość ubiegać się o zastrzyk gotówki. Elastyczna oferta pozwala dopasować pożyczkę do Twoich potrzeb, tak abyś miał realną szansę na jej spłatę. Jasne zasady są podstawą regułą udanej współpracy.

Podsumowując, pożyczki internetowe, to świetna oferta dla osób, które potrzebują pilnego zastrzyku gotówki. - Pożyczki internetowe są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy mają marzenia wciąż czekające na realizację. W obliczu nagłych wydatków pożyczka online może poratować naszą kieszeń. Dodatkowo, jest to rozwiązanie mniej obciążające niż kredyt. - informuje Sylwia Ambroziak, Dyrektor Zarządzający z firmy Friendly Finance, operatora m.in. Pozyczkomat.pl. Nie można zapomnieć o wysokim oprocentowaniu, które jest na pewno hamulcem. Jednak na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących swoje usługi mikropożyczek, więc poświęć chwilę na zapoznanie się z ich  ofertami. Dobry research zostanie nagrodzony pożyczką, która już w kilka minut zapewni Ci pieniądze na koncie.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij