1 Kredyty gotówkowe / Artykuł - ekonto-bankowe.pl
Kursy walut
NBP 2019-05-24
USD 3,8436 -0,67%
EUR 4,2989 -0,27%
CHF 3,8327 -0,04%
GBP 4,8768 -0,17%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
GPW (2019-05-24 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Polecane strony
Menu dodatkowe

Kredyty gotówkowe

Na pewno zdecydowana większość z nas przynajmniej raz w życiu mogła spotkać się z sytuacją, w której nagle i zupełnie niespodziewanie potrzebujemy jakiejkolwiek sumy pieniędzy. Oczywiście, w wielu przypadkach coś takiego może być ogromnym problemem, warto jest jednak pamiętać o tym, że żyjemy w czasach w których szeroko rozumiany rynek finansowy jest rozwinięty na tyle, że właściwie bez żadnego problemu znajdziemy na nim sporo usług które pozwolą nam na rozwiązanie czegoś takiego.

Nie trzeba szczególnie orientować się w takich kwestiach aby błyskawicznie domyślić się, że jedną z najważniejszych usług tego typu są oczywiście szeroko rozumiane kredyty gotówkowe. Warto jest zauważyć, że w znacznym stopniu odróżniają się one od tych tradycyjnych, bowiem w ich przypadku nie musimy zwykle przejmować się żadnymi większymi formalnościami oraz wymaganiami, jakie często stawiane są przed kredytobiorcami. Sprawia to, że możemy za ich pośrednictwem otrzymać pieniądze w dosłownie kilka chwil, co niewątpliwie czyni z nich bardzo wygodne rozwiązanie.

Kredyty gotówkowe mogą doskonale sprawdzać się w wielu różnych sytuacjach, zatem warto jest dowiedzieć się na ich temat możliwie jak najwięcej. Nigdy nie możemy mieć przecież pewności co do tego, kiedy sami będziemy musieli z nich skorzystać, więc dobrze byłoby jak najwcześniej przygotować się na taką ewentualność.

Kredyt na dowód

Kredyt na dowód to popularna forma udzielania kredytu reklamowa często w telewizji, na bilbordach i w radiu. Oferta ta skierowana jest do osób, które nie mają czasu, lub nie chcą wypełniać wszystkich formalności związanych z tradycyjnym kredytem.

Wtradycyjnym kredycie konieczne jest między innymi sprawdzenie historii kredytowej oraz samej zdolności kredytowej przez sprawdzenie historii wpływów na konto.Dzięki temu możliwe jest oszacowanie realnego zagrożenia udzielania kredytu danej osobie.

Kredyty gotówkowe na dowód umożliwiają zaciągnięcie kredytu bez tych wszystkich dodatkowych elementów. Jednak przez to często konieczna jest spłata nieco większej kwoty w porównaniu do tradycyjnych kredytów oferowanych przez banki. Dodatkowym plusem oprócz wygody i szybkości w przypadku kredytu na dowód jest brak konieczności sprawdzania historii kredytowej osoby pożyczającej pieniądze. Dzięki temu osoby, które miały różne problemy w przeszłości, lub aktualnie zaciągnęły kilka kredytów również mogą taki kredyt uzyskać. Jest to oczywiście niewskazane, jednak często sytuacja życiowa zmusza do podejmowania trudnych decyzji i kredyt na dowód może się okazać jedynym możliwym rozwiązaniem.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij